Chystáte se na stěhování či rekonstrukci? Víme, kde si půjčit dodávku výhodně

Čeká vás převážení těžkého nábytku, materiálu a dalšího vybavení? V tom případě je jedno jasné – neobejdete se bez dodávky. V dnešní době si ji naštěstí můžete půjčit skoro na každém rohu. Buďte však opatrní, protože ne každá společnost vám poskytne opravdu výhodné podmínky. Na koho se obrátit?

Hlídejte si podmínky poskytovatelů

Značné rozdíly panují hlavně v podmínkách zapůjčení. Právě zde se můžete pořádně spálit, případně přeplatit úplný balík. Určitě se tedy nekoukejte pouze na samotnou cenu pronájmu. Sledujte i podmínky!

Dobrým příkladem je třeba pronájem dodávek Brno pod křídly známé firmy MAXIdodávky. Tito odborníci mají na svých webovkách jasně napsané veškeré podmínky zapůjčení (což by měl být naprostý základ každé seriózní firmy). Ihned tak víte, na čem přesně jste:

  • Všechna vozidla jsou zabezpečena proti krádeži s pomocí technologie GPS.
  • Všechna vozidla mají povinné i havarijní pojištění, která jsou platná v České republice i Evropě.
  • Denní nájezd je 500 kilometrů. Každý další kilometr vychází pouze na 4 Kč.
  • Součástí pronájmu je samozřejmě i dálniční známka platná pro Českou republiku.
  • Při pronájmu si můžete zdarma zapůjčit i stěhovací techniku.

Vyberte si ideální dodávku

Zmíněná půjčovna dodávek v Brně má k dispozici několik kusů těchto dopravních prostředků – Fiat Ducato L4H2, Iveco Daily Maxi, Opel Movano L4H3, Renault Master L3H2, Peugeot Boxer L4H2 a Fiat Doblo Cargo Maxi. Kdybyste si nevěděli rady s výběrem, prostě se zeptejte a nechte si poradit od odborníků. Vámi vybrané vozidlo si lze zapůjčit už od 799 Kč denně.

Co ještě dodat? Mrkněte se na webové stránky pod výše vloženými odkazy. Tam najdete veškeré důležité informace ohledně dostupných dodávek, seznam nabízených podmínek i kontakty.

Previous post Čistič brzd: Nezbytný pomocník pro každého motoristu