Skupina Barrandov se blíží k jedenácti procentům podílu na trhu

Televizní skupina Barrandov dále zvyšuje svůj podíl na trhu sledovanosti. Minulý týden dosáhla průměrné hodnoty 10,8 procenta a potvrdila tak pozici třetí nejsledovanější komerční televizní stanice na trhu. Diváky k TV Barrandov láká hlavně čtvrteční politickodiskusní blok, který moderuje generální ředitel této stanice Jaromír Soukup, a dále pak zpravodajský blok Naše zprávy.
TV Barrandov pokračuje ve svém úspěšném tažení na českém televizním trhu a kontinuálně se jí daří zvyšovat podíl na trhu sledovanosti českých televizí. V uplynulém týdnu se skupině TV Barrandov podařilo zvýšit průměrnou sledovanost na 10,8 procenta, přičemž v některé dny atakovala i dvanáctiprocentní podíl na trhu (sledovanost skupiny byla například v pátek 11,8 procenta).

„Minulý týden mě samozřejmě z pohledu sledovanosti potěšil, ale daleko důležitější je pro mě meziroční trend. Myslím, že nárůst sledovanosti o 45 procent je jednoznačně skvělý výsledek. Jasně se tak potvrzuje, že jsme jako televize v mimořádně dobré formě, a již nyní se těším na podzim, kdy spustíme spoustu nových formátů – vedle nového seriálu Sousedé a dalších projektů vlastní tvorby rozšíříme i naše politickodiskusní pořady o jeden další formát,“ uvedl generální ředitel TV Barrandov a předseda představenstva mediálního domu Empresa Media Jaromír Soukup.

Právě zmiňovaný čtvrteční politickodiskusní blok zaznamenal minulý týden rekordní sledovanost, kdy jej sledovalo v průměru 256 tisíc diváků starších 15 let a alespoň tři minuty v kuse se dívalo přes 600 tisíc diváků. Za dobrými výsledky skupiny stojí tradičně i zpravodajský pořad Naše zprávy ale i další divácky oblíbené formáty jako je Soudkyně Barbara, Exkluziv Kateřiny Brožové, Jak to dopadlo!?, Nebezpečné vztahy nebo Aféry.

Previous post Vojenská nemocnice Olomouc rozšířila spektrum svých vyšetřovacích metod
Next post Povodí Moravy: Vodácký sjezd Moravice se červenci uskuteční

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *