Star Dance vyhraje Dvořák, soudí bookmakeři!

Podzim bude na České televizi opět ve znamení roztančených hvězd. Populární soutěž se vrátí, aby prověřila pohybové schopnosti známých a oblíbených českých osobností. Desítku celebrit, které se budou show účastnit, si vzali na mušku také bookmakeři sázkové kanceláře Chance.

A jejich verdikt je jednoznačný: vítězem bude herec a dabér, Jiří Dvořák. „Dvořákův hlas je nezaměnitelný, vždyť ho tento herec propůjčil třeba slavnému Bobby Ewingovi ze seriálu Dallas. Stejně nezaměnitelné budou podle bookmakerů i jeho taneční kreace, které ho s kurzem 3,70:1 jistě katapultují až na celkového vítěze,“ vysvětluje tisková mluvčí Chance, Markéta Světlíková.

Hned v těsném závěsu za Dvořákem se drží zpěvačka Monika Bagárová, pro kterou účinkování v televizním pořadu nebude žádnou novinkou. „Bagárová se proslavila především účinkováním v populární SuperStar, takže i ve Star Dance se jistě bude cítit jako ryba ve vodě. Proto ji s kurzem 4:1 považujeme za druhé želízko v ohni,“ uvádí dále Světlíková.

Naopak nejmenší šance na vítězství má podle bookmakerů televizní moderátorka Daniela Písařovicová (13:1) nebo herec a hudebník Václav Kopta (15:1) alias Převrátil z legendární komedie Sněženky a machři. I když… kdo ví? „Je pravda, že třeba Lukáše Pavláska naši bookmakeři ze začátku také hodně podceňovali. Jeho mírně komické taneční kreace však měly u diváků takový úspěch, že se v soutěži dostal podstatně dál, než by kdokoli čekal. Třeba se tedy Koptovi povede stejně dobře,“ uzavírá Markéta Světlíková.

Previous post Blecha psí na člověka nejde? NESMYSL! A co potom klíště…
Next post Hlavním tématem konference International Energy Club budou finance v energetice

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *