Česká spořitelna zahajuje nový rok akční nabídkou pro zájemce o hypotéky

V závěru loňského roku vzrostl zájem o koupi vlastního bydlení, a to i přes zpřísnění podmínek pro poskytování hypoték ze strany ČNB. Mimořádné výhodné podmínky tak stále lákají nové zájemce o pořízení nemovitosti a Česká spořitelna jim chce vyjít vstříc. Na začátek roku proto připravila akční nabídku – odhad nemovitosti pro nové hypotéky zdarma v období od 8. ledna do 11. února 2018, a to u všech druhů fixací úrokové sazby. Akce platí i pro nové americké hypotéky.

Česká spořitelna začala na podzim loňského roku jako první banka na trhu nabízet hypotéku s možností fixace úrokové sazby na 15 let. Dlouhodobá fixace znamená pro klienty jistotu nízkých a neměnných splátek na více let dopředu. Díky tomu mohou klienti lépe hospodařit se svými domácími rozpočty.

“Zájem o pořízení hypotéky s dlouhodobou fixací byl v závěru roku 2017 vysoký i přes trvající růst cen nemovitostí, proto bychom rádi vyšli vstříc všem zájemcům o hypotéku, kteří mohou stále využít velmi výhodných sazeb, a nabízíme jim akční nabídku. Počínaje osmým lednem tak mají možnost odhadu nemovitosti zdarma, a to až do jedenáctého února. V souvislosti s očekávaným růstem sazeb na trhu se jedná zřejmě o poslední takto výhodnou nabídku, ” uvedl Marek Petráš, produktový manažer hypoték České spořitelny.

Úrokové sazby hypoték České spořitelny začínají u pětileté fixace na 2,49 %, u osmileté fixace na 2,59 %, u desetileté fixace na 2,69 % a u patnáctileté na 2,89 % ročně.

Previous post Češi si v roce 2017 vzali téměř stejný objem hypoték jako v předchozím rekordním roce, ceny nemovitostí rostly ještě rychleji
Next post Sezení a evoluční vývoj člověka

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *