Hýčkejte své tělo v tom nejluxusnějším ložním povlečení!

V posteli strávíme třetinu svého života. To je pádný důvod udělat všechno pro to, aby se nám spalo jako na obláčku. Investovat do skutečně luxusního ložního povlečení. Jaké to je?
Naše babičky se vždy rozplývaly nad damaškem, ve kterém prý spávala i šlechta na zámcích. A vy ji můžete následovat. Damaškové povlečení, pro nějž je typický hedvábný vzhled v kombinaci se vzorováním různých velikostí a tvarů, je elegantní, nadčasové a velmi příjemné na dotek. Zajímavé a neotřelé je však také na pohled. Vzor totiž působivě kontrastuje s hladkým podkladem. Krásné a cenově dostupné damaškové povlečení najdete například v nabídce internetové galanterie Mikaton. Stejně jako zajímavé dekorace, nezbytnosti pro pletení, hračky a spodní prádlo.

Bavlna renforcé

Dalším luxusním materiálem, z něhož se vyrábí kvalitní povlečení, je bavlna renforcé. To je klasická stoprocentní bavlna upravená tzv. macerováním, tedy naložením do speciálního roztoku, jenž tkaninu zbaví vrchních vrstev. Výsledkem je látka, kterou si vaše kůže opravdu zamiluje. Potýkat se budete s jediným problémem, ráno se vám nebude chtít vstávat z postele.

Jemné hedvábí

Symbolem luxusu je také hedvábí, které spolu se svou jemností vyniká i antibakteriálními vlastnostmi. K tomu je velmi prodyšné a nenáročné na údržbu. A vůbec není tak nedostupné, jak se možná domníváte.

Bavlněný satén

Velmi luxusní ložní povlečení je i z bavlněného saténu. To nemá nic společného s klasickým saténem. Zatímco to je syntetický materiál, bavlněný satén je materiálem čistě přírodním. Spolu s luxusním vzhledem na pohled připomínajícím hedvábí, bavlněný satén vyniká skvělými termoregulačními vlastnostmi, díky nimž jej můžete používat celoročně. V létě vás ochladí, v zimě naopak zahřeje. Na již zmíněném e-shopu Mikaton.cz seženete povlečení z bavlněného saténu v různých rozměrech i barvách. Velmi luxusní je především to jednobarevné.

Previous post Pronájem bytu Olomouc – je lepší hledat v centru, nebo na okraji hanácké metropole?
Next post Kompresory v průmyslu – jak vám pomohou při výrobě?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *