iPhone by měl být dobře chráněn

Mobilní telefony nové generace už mají s těmi velkými krabicemi, které byly trendy někdy před patnácti lety, jen pramálo společného. Ano, stále se z nich dá volat a také je možné jejich prostřednictvím přijímat, respektive zasílat SMS zprávy. Nové mobily jsou však už úplně jinde. A podle toho také stojí.

Králem v tomto segmentu je pak iPhone, jenž toho nabízí asi nejvíce, avšak také si za něj jeho výrobci rádi řeknou o pěknou sumičku. Proto byste si ho asi nechtěli zničit, že ano?

Drahé je slabé slovo

Nejen iPhony, ale i další výrobky od společnosti Apple, patří mezi to nejdražší v rámci spotřební elektroniky. To platí třeba i o řemíncích na Apple Watch 3, nicméně vysoké ceny se vztahují i na obaly. A o ty zde právě jde.

Obaly jsou totiž účinná ochrana, která může zabránit nejhoršímu. Když vám nijak chráněný telefon vypadne třeba z kapsy na asfaltovou cestu, pravděpodobně se vám dost poničí, pokud tedy bude vůbec ještě funkční.

Chcete-li tedy svůj iPhone účinně chránit, bez obalu se neobejdete. Nemusíte ho však kupovat přímo u výrobce, ale klidně můžete navštívit i e-shop Ipouzdro.cz. Ušetříte.

Správný obal

Vzhledem k tomu, že iPhony se dělí do mnoha kategorií a každý vypadá trochu jinak, musíte si pořídit obal na ten váš konkrétní přístroj. Je samozřejmě možné, že některá pouzdra mohou být použitelná s více modely, avšak není dobré na to příliš spoléhat.

Vždy si tak vyberte takový obal, který je určen právě na váš mobil. V opačném případě by vám mohl začít vypadávat, což by mohlo mít nepříjemná následky na funkčnost telefonu.

Sklo

Dobrou pojistkou proti poškození je i ochranné sklo. Je dobré si ho koupit rovnou s obalem a nainstalovat co nejdříve.

Displej je totiž daleko zranitelnější než tělo a jeho poničení může udělat z iPhonu jen předražené těžítko. Instalace není složitého. Stačí se řídit přiloženými pokyny.

Previous post Při výrobě jsou nezbytné profesionální nástroje. Mezi ně patří i kalibr
Next post Jak si poradit se stále se zvětšujícími požadavky na přesnost vaší výroby? Vsaďte na špičkové stroje a dobrá měřidla

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *