Kde sehnat pracovní tričko s dlouhým rukávem?

Na zahradu či do dílny sice lze nosit staré vytahané triko, které už se stydíte vzít někam jinam. Mnohem lepší však je, když máte speciální oděv – tedy pracovní oděv. Ten je obvykle příjemnější, nabídne kapsy, je z nekousavého materiálu, zahřeje, nestudí, když se zpotíte. Kde však pracovní oblečení sehnat?

Pracovní oblečení ve velkém nakupují firmy pro své zaměstnance, avšak někdy o něj mají zájem i jednotlivci. Potvrdit by to mohl brněnský velkoobchod s textilem Xfer. Dodává mimo jiné i sportovní a pracovní oblečení, kromě jiného u ní pořídíte pracovní tričko s dlouhými rukávy. To je nyní na zimu ideální.

Pracovní tričko, co zahřeje

Pracovní tričko s dlouhým rukávem se hodí v zimě do dílny i do sklepa, až půjdete přebírat brambory. Ta trička, jež najdete u společnosti Xfer, však není nutné využívat pouze na práci. Vynikající jsou taktéž pro sport, jako spodní vrstva na procházku, nebo prostě jenom tak doma. Zahřejí, jsou z kvalitních materiálů a mají příjemný střih. Ceny vás také překvapí.

Dejte sbohem potiskům

Xfer prodává textil bez potisku. Žijeme v roce 2021, nosit na tričku velký nápis výrobce už prostě není IN tak, jako tomu bylo v roce 2000. Nyní se hraje na originalitu a na to, že zaujmout byste měli vlastní osobou, nikoliv nápisem na vašem oblečení. Pokud s tím souhlasíte, ale máte problémy shánět jednobarevné kousky do vašeho šatníku, na nichž by nebyl žádný nápis, nakupte právě u Xfer. Nejen pro sebe, ale třeba pro celou rodinu.

Zmiňovaná trička s dlouhým rukávem jsou k dispozici v pánských, dámských, a dokonce i dětských střizích. Na výběr je řada velikostí od XXS až po 4XL a samozřejmě barev. To stejné platí i pro další oblečení, jako jsou bundy, vesty, čepice, mikiny, polokošile apod. Vybavte se na zimu nebo udělejte někomu radost pod stromečkem kvalitním oblečením, které dlouho vydrží.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close