Penzion Florian se těší na letošní návštěvníky

Kam se vydat letos v létě na dovolenou? Pokud chcete zůstat v Česku, za povšimnutí určitě stojí jižní Morava. Tuto krásnou část naší země by měl navštívit opravdu každý. Čas jako by se zastavil v místních vesničkách. Místo uspěchaného moderního světa zde zažijete pomalý způsob života, vlídné obyvatele a dobré víno.

Pokud můžete, udělejte si trochu pozdnější dovolenou v září, když už můžete ochutnávat čerstvou letošní úrodu. Jižní Morava však stojí za návštěvu kdykoliv během roku. Rezervujte si své místo, penzion Florian už čeká na vaši návštěvu.

Poznejte překrásnou přírodu Pálavy

Zmiňovaný penzion se nachází přímo v oblasti Pálavských vrchů a také v bezprostřední blízkosti Vodní nádrže Nové Mlýny. To vám zaručuje dostatek možností zábavy. U nádrže si lze užívat vodní sporty, nebo se jen tak procházet či lenošit u vody. V Pálavských vrších se můžete vydat na turistiku. Nic náročného nečekejte, jižní Morava má pouze nízké vrcholky. Ostatně je to krásný pohled vidět celou tu rovinatou krajinu. Plnou vinic.

Rovinatá krajina je ideální také pro cyklistiku. Příliš se nenadřete, přitom uvidíte řádný kus světa. Oblast je protkaná cyklostezkami, lidé jsem na kola jezdí velmi rádi. Není totiž nic lepšího než se hezky projet a sem tam se zastavit v nějakém tom sklípku. Místní obyvatelé vás přivítají a rádi vás ve víně vzdělají.

Dobré ubytování je základem

Základem však je mít se večer kam vrátit. Penzion Florian je vynikajícím výchozím bodem pro vaše výlety – vždyť přímo kolem vede hlavní turistická trasa na hrad Děvičky. Ubytování nabízí až pro 31 osob, nabízí parkování i možnost uschovat kola v garáži. Nebojte se sem vydat s domácími mazlíčky či dětmi, pro něž vám bude zapůjčena dětská cestovní postýlka. Domluvit se dá polopenze, ve venkovních prostorách je možné grilovat, gril si můžete zapůjčit.

Previous post Podnikáte? Pak je pro vás nezbytností kvalitní účetní. Kde někoho takového najít?
Next post Tetování si vybírejte pečlivě

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *