Tetování si vybírejte pečlivě

Pokud si chcete pořídit nějakou zajímavou kérku, měli byste se nad tím ještě před její realizací pořádně zamyslet. Nejedná se totiž o náhrdelník, který můžete kdykoliv sundat. Něco takového vám zůstane po celý život.

Vyberte si vhodné studio

Nějakou formu tetování má v současné době skoro každý. Dříve se jednalo hlavně o ozdobu trestanců, nicméně v posledních dvou třech dekádách jde už v našich zeměpisných šířkách o běžnou záležitost víceméně pro všechny skupiny obyvatelstva. Tetováním se dnes už běžně chlubí právníci, lékaři i renomovaní vědci.

Chcete-li se zařadit do stále širší skupiny obyvatel majících na kůži vytetovanou nějakou ozdobu, není to problém. Měli byste si však k tomuto účelu zajít ideálně do tetovacího studia Praha jménem Unholy Tatoo.

V tomto podniku vám natetují cokoliv budete chtít za docela přijatelné ceny. Je však dobré, abyste už v době návštěvy měli alespoň rámcovou představu, co přesně chcete na své kůži mít za obrazec, respektive nápis.

Vše si důkladně promyslete

Mějte na paměti, že tetování se jen tak nezbavíte. Samozřejmě existují lasery, které vám ho dokáží odstranit, nicméně jde o drahou metodu, která zanechává nepěkné jizvy. Navíc nejde o nic bezbolestného. Na některých místech tetování sice nebolí, ale hlavně na citlivějších partiích nejde o nic příjemného.

Na druhou stranu profesionálně udělaná kérka může být skutečným uměleckým dílem, za které se nebudete muset nikdy stydět. Jen si musíte vybrat to správné tetování.

Udržování

Na konečném výsledku se nemusí podepsat pouze schopnosti tatéra, ale také péče o potetované místo. To bývá většinou zarudlé a bolestivé. Je proto dobré řídit se radami odborníků a danou oblast zbytečně nevystavovat nějaký čas vodě a přímému slunečnímu záření. Doporučuje se také mazat novopečené tetování vhodnými krémy.

Previous post Penzion Florian se těší na letošní návštěvníky
Next post Opravdu dobrou kávu seženete jedině v pražírně

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *