Termovize, jak je neznáte

Milujete, když jedete na lov v noci, do úplného klidu a ticha? Problémem je, že bez baterky nic nevidíte, ale zároveň by vás právě ona dokázala jednoduše prozradit. S termovizí přesně víte, kde se nachází zvěř nebo člověk, a jednoduše je od sebe rozeznáte. Není však každá termovize stejná, jedna toho dokáže víc než druhá. Která je ta pravá pro vás?

Ruční termovize

Nejvíce klasická termovize, jakou si můžete pořídit, je ruční monokulár. Využijete jej k vyhledávání a sledování svých cílů. Nemůžete ho mít na zbrani jako puškohled. Je o poznání lepší než běžná termovize díky hezčímu kontrastu barev ve dne i v noci.

Pokud je vaším cílem pozorovat, mířit nebo lovit, termovize Pulsar a Hikmicro splní všechny vaše požadavky. Léty ověřená značka mezi termovizemi vás tak nikdy nezradí. Ať už hledáte dalekohled s termovizí, monokulár, puškohled nebo jiný produkt.

Prvotřídní termovize Hikmicro

Prvotřídní termovize Hikmicro

Dalekohled s termovizí

Jedná se o pohodlnější verzi pro mapování zvěře a okolí, než jakou je ruční termovize. K dalekohledu můžete namontovat stativ a sledovat svůj cíl i dlouhé hodiny. Samozřejmostí je také přiblížení vzdáleného objektu. Bližší parametry vám poskytne samotný dalekohled, který si vyberete.

Je lepší snažit se na termovizi ušetřit, nebo do ní raději investovat? Odpověď zní: i v levnější cenové kategorii dokážete získat plnohodnotný kousek, akorát s horším dosahem a funkcemi. Pokud hledáte kvalitu, která je ze zahraničí, Pard termovize je to, co hledáte.

Zaměřovací nebo pozorovací termovize?

Zaměřovací termovize vám usnadní a zefektivní lov na maximum. Díky ní dokážete vidět pouhým okem neviditelnou zvěř. Namontujete si ji na zbraň a upravujete podle potřeb. Některé zaměřovací termovize disponují laserem, díky čemuž přesně víte, kam měříte.

Termovize pozorovací vám dává možnost ulehnout v lese a tiše sledovat okolí. Pokud jdete na dlouhou akci, musíte počítat s tím, že potřebujete externí moduly. Výdrž takové termovize je v průměru od 3 do 6 hodin. Může z toho být zážitek hoden pořádného úlovku.

Previous post Vyhodili byste své peníze z okna? Nechat je ležet na účtu je to samé
Next post Erotické hračky pro dospělé se stanou skvělou pomůckou v boji proti stereotypu. Jak vybírat?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *