Vyhodili byste své peníze z okna? Nechat je ležet na účtu je to samé

Nejspíše nikomu z vás nemusíme představovat současnou nelehkou situaci týkající se stále se zvyšujících spotřebitelských cen. Inflace dnešních dní je nejen ohromná, nýbrž dokonce stále nezastavitelně roste. Podívejte se na její současnou hodnotu a spočítejte si, kolik prostředků vám kvůli ní každým měsícem zmizí z bankovního účtu. Jak se bránit?

Naučte se vhodně investovat

V naší malé zemi jsou bohužel investice spoustou lidí brány jako sprosté slovo. Důvodem je špatná finanční gramotnost a spousta případů podvodných společností nabízejících pohádkové zhodnocení. Inteligentní investor se v současné době zaměřuje na překonání nenasytné inflace a nečeká, že se přes noc stane pohádkově bohatým.

Jak začít investovat? Rozhodně musíte nejdříve pochopit, které prostředky stojí za to. Je potřeba zvolit co nejbezpečnější způsob zhodnocení peněz, jehož procentuální návratnost se však bude pohybovat okolo aktuální hodnoty inflace. Zároveň není dobré vložit veškeré prostředky do jednoho produktu, ale je nutné je rozložit do více příležitostí.

Diverzifikace portfolia je alfou i omegou každého šikovného jedince starajícího se o své prostředky. Zajímavé výsledky mají v této době především zajištěné úvěry do nemovitostí. V těžkých dobách jsou totiž budovy jednou z mála opravdových jistot, čehož se dá dobře využít.

Najděte spolehlivého poskytovatele

Jednou z nejvyhlášenějších společností zaměřujících se právě na tuto oblast je ověřená platforma Bondster. Díky jejím službám nemusíte disponovat několika miliony potřebnými k zajištění budovy, ale stačí vám pouze malé částky. Podívejte se na její internetové stránky, prohlédněte si nabídku projektů a rozhodněte se sami, zdali je to ta správná cesta pro vás. Ať tak, či onak, určitě se začněte pečlivě starat o své peníze.

Previous post Jak se chovat šetrněji?
Next post Termovize, jak je neznáte

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *