S prvními jarními dny vyrazte do lázní…

Zima předala svou nadvládu a do našich krajů zavítalo jaro. Vzduch se otepluje, sluníčko nesměle natahuje své paprsky a zve na procházky do přírody. A kde jinde si ho můžete do sytosti užít, než v lázeňských parcích za láskyplného ptačího trylkování a při pohledu na klidná jezírka.

Báječné lázeňské a wellness pobyty v Lázních Libverda

V naší vlasti je spousta úžasných lázeňských měst a záleží jen na tom, kterým dáte přednost. Lázeňské pobyty vybírejte nejen podle destinace, ale hlavně dle toho, co vám a vašemu zdraví mohou nabídnout. Máte problémy s pohybovým ústrojím? Pak zvolte Lázně Libverda, jež se nacházejí v půvabném údolí Jizerských hor. Příznivé klimatické podmínky povzbudí srdce, krevní oběh, avšak dají spočinout i vaší duši. Díky léčivým účinkům minerálních pramenů dojdete k celkovému zklidnění.

Lednická harmonie pro duši i tělo

Nádherné dny strávíte v Lázních Lednice, i když vyrazíte individuálně či s rodinou. Pro každého je připraveno báječné vyžití. Kdo si přeje koupele, které příznivě působí na pohybový a nervový systém, těm Lázně Lednice dopřejí jodobromovou vodu, jež má zároveň i regenerační a omlazující účinky. A poté se můžete vydat na prohlídku Lednicko-valtického areálu, strávit odpoledne plavbou po Dyji nebo ochutnat moravské víno, které se urodilo na prosluněné Pálavě.

Poklidná Karlova Studánka obklopená zdravými lesy…

Lázně Karlova Studánka vám nedají zapomenout na vzrostlé zdravé lesy, nádherné lázeňské domy a příjemnou atmosféru, jež zde poklidně plyne. Jakoby se zastavil čas. Ovšem, nenechte se mýlit. Právě ti, kteří mají dýchací potíže, získají pocit, jakoby se znovu nadechli, protože zdejší úžasné klimatické podmínky jen neslibují, nýbrž poskytují… Karlova Studánka v jesenických lesích je známa svým skvělým jedinečným horským klimatem. Lázně nabízejí spoustu regeneračních a léčebných procedur, které se věnují především onemocnění dýchacích cest, onkologickým onemocněním apod.

Lázně + destinace naleznete na webovém portále Spa.cz. Neváhejte a vybírejte právě nyní!

Previous post Úspěšní lidé umí kladně využít situaci, jež se právě nabízí
Next post Nejlepší víno? To z Gruzie

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *