Svatba na jižní Moravě? Objevte kouzlo Pálavy

Pálava je romantický region, který je často označovaný za klenot jižní Moravy, ostatně není se čemu divit. Pálava je charakteristická nádhernou a rozmanitou přírodou, která je domovem mnoha významných rostlin i živočichů. Pokud plánujete svatební den, co takhle ho strávit právě v této části České republiky?

Svatba je jeden z nejdůležitějších dnů v životě člověka, a proto by měl být výjimečný. Proměňte obřad i hostinu v nezapomenutelný zážitek. Vinařský dvůr na faře v Ivani je obklopený mnoha vinicemi a všechno se odehraje za historickými zdmi barokní fary. Svatby na jižní Moravě mají ojedinělé kouzlo.

Proč se obrátit na Vinařský dvůr na faře?

Důvodů je hned několik. V první řadě vás nadchne, že zkušený tým organizuje svatby už dlouhá léta, a proto vám dokáže naplánovat tento důležitý den od A do Z. Slíbíte si svou věrnost uprostřed vinic s panoramatickým výhledem na Pálavu. Případně pro obřad můžete zvolit farskou zahradu, záleží pouze na vás a vašich preferencí. Fotografie z daného místa budou nádherné.

Připraveno je také řešení pro snoubence, kteří chtějí mít obřad v kostele. Vezmete se totiž v místním kostele sv. Bartoloměje, jenž je zároveň i významnou kulturní památkou. V případě zájmu kostel umožňuje také necírkevní obřady. Svatba na jižní Moravě má prostě něco unikátního. Taková atmosféra se nedá napodobit.

Hostina až pro 100 lidí

Po obřadu následuje hostina, která může být jak ve venkovních prostorách barokní fary, tak i ve sklípku. Celková kapacita je 100 hostů, takže si můžete naplánovat velkolepou pohádkovou svatbu.

Nechejte si připravit svatební menu na míru, zařaďte do nápojového lístku kvalitní vína z rodinného vinařství a získejte také svatební pokoj pro novomanžele. Vinařský dvůr na faře má individuální přístup a snaží se vyhovět všem budoucím manželům.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close