Toaletní papíry Jumbo – i to je něco, co udělá vaši firmu dokonalou

Po zaměstnancích chceme dokonale odvedenou práci a je na nás, zaměstnavatelích, zajistit jim dokonalé pracovní prostředí. Fungující počítač, pohodlná ergonomická kancelářská židle, nápoje na pracovišti zdarma – to ještě pořád nemusí stačit, Pojďte se podívat, co ještě vaši firmu udělá v očích zaměstnanců dokonalou.

Který papír je důležitější než ten kancelářský? No přece toaletní!

Možná by někteří tipovali, že jde o papír, ze kterého se vyrábí peníze. Ano, na těch rovněž záleží, ale představte si jinou nepříjemnou situaci. Pracujete, vběhnete narychlo na toaletu a ejhle, toaletní papír nikde. K této nepříjemné události by u vás ve firmě nemělo docházet. Jak se proti ní pojistit, když často nechápeme, kam ten toaletní papír může tak rychle mizet? Pořiďte si velké zásobníky na toaletní papír a do nich toaletní papíry Jumbo. Ty hned tak nedojdou. Obří role bývají v návinech 105 m, 170 m i 250 m. Jumbo toaletní papíry jsou velice kvalitní dvouvrstvé papíry ze 100% celulózy.

Chovejte se jako zaměstnavatel bio a eko

Být „zeleným“ je vaší povinností. Většina zaměstnanců to požaduje. Jak na to? Nakupujte recyklované výrobky a používejte ty, které se dají recyklovat. Zaměstnance o tomto svém chování informujte. Třeba obaly na jídlo, které si koupí v kantýně, nakupujte vyrobené z cukrové třtiny. Že nejde o klasický polystyrén, ale musíte hlasitě komunikovat. Děláte firemní party? Bez brček to není ono, kupte ale slaměná.

Neustále své zaměstnance odměňujte

Dělat to neustálým zvedáním platu nejde. Kde by to jednou skončilo? Zkuste to jinak. Odměňujete je exkluzivními firemními dárky. Ne levnou plastovou propiskou ani tričkem s firemním logem. Tyto dárky jsou již dávno za zenitem. Pořiďte si kvalitní víno a balte jej do hezkých dárkových obalů. Nakupte dárkové tašky a připravte i dárky pro děti svých zaměstnanců. Ty se snad počítají ještě více.

TIP: Na všechny tyto věci vás připraví Jarico. Firma funguje jako maloobchod a velkoobchod s potravinářskými a gastro obaly, s hygienickými a čisticími prostředky, s průmyslovými obaly i dárkovými obaly.

Previous post Záclony bez nutnosti úprav a šití jsou IN
Next post Levné CBD květy jsou skvělé i pro čaje na skvělý spánek

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *