Trendy kratom. Jaké má skutečně účinky?

Asi jste zaregistrovali, že se v poslední době hojně mluví o kratomu. Informace o něm se však liší, proto si tuto látku podrobně představíme.

Odkud je kratom?

Kratom je látka, která je získávaná z asijské rostliny mitragyna speciosa. Z ní je pak extrahován mitragynin, jenž se už stovky let využívá v tradiční asijské medicíně. Účinky kratomu jsou pozoruhodné, protože umí povzbudit i tlumit. Záleží na dávce a druhu. Všeobecně platí, že na jeden kilogram vaší váhy připadá dávka přibližně 0,06 gramu kratomu. Také se lze řídit tím, že běžná dávka kratomu se pohybuje mezi 2 až 10 gramy s tím, že do 4 gramů se jedná o nízkou dávku. Musíte však poznat sami, jak na vás bude působit. Jinak kratom sám o sobě není doporučován k denní konzumaci, bohatě stačí jeho užívání 1× až 3× týdně.

Gold kratom – euforie i výkon

Jak kratom chutná? Je hořký, připomíná matchu, proto jej lidé mixují třeba do džusů. Můžete však mít i různé příchutě. Kratom se v základu dělí i dle barev na bílý, zelený, červený, žlutý a hnědý. Bílý není zcela zralý, dodává energii, povzbuzuje i naše soustředění. Červený je pak plně dozrálý, má nejvyváženější alkaloidní profil a je optimální k mírnění bolesti, má i mírné sedativní účinky, klidní psychiku. Zelená variace je povzbuzující, při vysokých dávkách se mohou dostavit až euforizující účinky. Žlutý, nebo také Gold kratom (https://kratomworld.cz/collections/gold-kratom), pak vzniká mícháním červeného a zeleného kratomu, takže nese účinky obou. Povzbudí k práci a posílí soustředění. Ještě je tu hnědý kratom, který je nejslabší, což ale nevadí, pokud je někdo senzitivní, vystačí si s tímto typem. Jinak kratom sám o sobě má rychle nastupující účinky, nejpozději poznáte jeho vliv za 10 minut, v závislosti na dávce trvá efekt mezi 1 až 3 hodinami. Jestli jej chcete poznat na vlastní kůži, nakupte u jednoho z nejsolidnějších prodejců u nás – Kratom World. Jak sami říkají: „Mluví za nás čísla. Více než rok na trhu, tisíce spokojených zákazníků. Kvalitní produkt ze srdce Indonésie. Doručení do 1-2 pracovních dnů.“

Previous post Matrace s kokosovým vláknem se řadí mezi nejlepší
Next post Ve výrobě se používají různé druhy kalibrů a dalších nástrojů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *