Už jste ochutnali italské víno?

Máte rádi víno? Dáte si bílé, červené, šumivé, sladké, suché, polosladké, či naopak polosuché? A co země původu? Upřednostňujete víno moravské, francouzské, nebo třeba italské?

Italové jsou vyhlášení gurmáni. Milovníci dobrého jídla, skvělé kávy a neméně skvělého, ba přímo vynikajícího vína. Na to se v následujícím článku zaměříme.

Nejenom skvělá káva

Z lásky k Itálii a italskému vínu vznikl e-shop vinodoc.cz. Jeho provozovatelé Itálii milují. Se vším, co k ní patří. A italské víno jakbysmet. Ta nejkvalitnější vína pro své zákazníky vybírají už od roku 2013. Co nevidět tedy tento e-shop oslaví první kulaté výročí své existence. A to už je hodně dlouhá doba na prověření kvalit nejenom e-shopu samotného, ale i vín, jež má ve své nabídce, nemyslíte?

Jen to nejlepší

Provozovatelé e-shopu vinodoc.cz svou práci skutečně milují. Vždyť každou odrůdu, kterou nabízejí svým zákazníkům, osobně degustují. Z tisíců vzorků, které rok co rok ochutnávají na vinařských veletrzích, výstavách i během návštěv samotných vinařství, zkrátka vybírají ta nejlepší vína, která pak skončí v nabídce e-shopu.

Specialista na italská vína v ČR

K mání je tu tudíž víno nejenom vysoké kvality, nýbrž i za férovou cenu, což je kombinace, která ve všech vinařstvích rozhodně nejde ruku v ruce. V současnosti e-shop zastupuje šest desítek vinařství z Itálie a je tak největším online specialistou na italská vína v České republice.

Dáte si skleničku?

Ať už jste náročný milovník či sběratel, nebo teprve začínáte s poznáváním kvalitních italských vín, na e-shopu vinodoc.cz si rozhodně vyberete! V jeho nabídce najdete skvělá vína pro každodenní příležitost, všechny italské klasiky stejně jako raritní a luxusní kousky do archivu.

Vermentino a Nebbiolo

K mání tu jsou vynikající bílá vína odrůdy Vermentino s tóny bílých peckovin, exotického ovoce, středomořských bylin a jemnou slaností v chuti evokující moře, ke kterému to prakticky nikdy nemá příliš daleko. Velmi ceněná je odrůda Nebbiolo, konkrétně víno Barbaresco z Piemontu. V chuti můžete ucítit tóny dřeva, malin, červeného rybízu fialek nebo lékořice. Dali byste si? A co vám v tom brání? Tak na zdraví!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close