Vitamíny pro zdraví a krásu vašich vlasů

Toužíte po zdravých, lesklých a hustých vlasech, kterými vás bohužel ale příroda neobdařila? Po porodu nebo nemoci vás trápí nadměrné vypadávání či se vám více mastí? Co takhle přírodě tak trochu pomoci a probudit vaši hřívu opět k životu? Vsaďte na vitamíny, které vám umožní být zase spokojeni s kvalitou vašich vlasů.

Krása na pohled i zevnitř

Pravidlo, že zdravé vlasy jsou krásné, rozhodně platí. A krása je viditelná nejenom navenek, ale především působí i uvnitř. Abyste si opět mohli užívat husté vlasy a zastavili vypadávání vlasů, vyzbrojte se komplexem vitamínů a minerálů důležitých pro jejich zdraví. Už brzy se budete moci radovat z husté a bujné kštice.

Stop nadměrnému maštění

Mastné vlasy už mohou být brzy minulostí. Pokud si každý den neumyjete hlavu, máte nepříjemný pocit mastnoty? I s tímto problémem si poradí vitamíny, které vám navíc i budou chutnat. Mají totiž podobu gumových jednorožců a jsou tak zdravým mlsáním.

Vyzrajte nad zvýšenou lámavostí

Trápí vás lámavost vlasů a také roztřepené konečky? Na vině může být nedostatek vitamínů a minerálů ve stravě. Řešením je jejich doplnění v zajímavé podobě, kterou jsou gumové bonbony. Pravidelným užíváním dodáte vašemu tělu potřebná látky a navrátíte tak vašim vlasům jejich přirozenou krásu a vitalitu.

Dokonale vyvážené složení pro krásu a vitalitu

Vitamíny na vlasy vás potěší dokonale vyváženým složením. Obsahují důležitý biotin a zinek, které pomáhají bojovat s nadměrným vypadáváním, lámavostí nebo mastnotou a postarají se i o lepší hustotu, kvalitu, zdraví a lesk. Další látky, jako jsou výtažky z kopřivy nebo zeleného čaje podporují růst a zatočí i s roztřepenými konečky. K vitalitě a zdravému vzhledu přispějí i další látky jako například kyselina hyaluronová, vitamín B a cenné aminokyseliny.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close