Bez lana ani ránu: Kde všude přijde vhod?

Lana a provazy vám usnadní celou řadu každodenních činností. Kde všude tedy využijete spolehlivý produkt vyrobený z kvalitních materiálů od společnosti Delana? Na to se podíváme v následujících řádcích.

Zasportujte si

Skvělé kondice je možné dosáhnout také s použitím základních pomůcek. Mezi ně patří i švihadla, bez kterých se neobjede žádné fitness centrum nebo tělocvična. Jedná se zkrátka o nezbytný doplněk, s jehož pomocí dokážete zhubnout nebo se perfektně rozcvičit. Podobně jsou na tom také lana na šplh. Ty sice v každé posilovně nenajdete, i přesto jde o skvělého pomocníka nejen ve chvílích, kdy budete chtít nabrat svalovou hmotu. Šplháním totiž komplexně procvičíte svaly po celém těle a zvýšíte tak svoji fyzickou sílu. Lana na šplh od společnosti Delana pořídíte v různých velikostech, a to až do 7 metrů.

Doplněk pro váš domov

Až procvičíte celé svoje tělo, pravděpodobně zamíříte domů. A hned na samotném vstupu se potkáte s dalším produktem z dílny Delana. Rohože a rohožky patří mezi základní vybavení každé domácnosti. Díky svému provedení a nenápadnému designu se navíc budou hodit prakticky kamkoliv. Vsadit můžete hned na několik variant. Buďto na menší tkanou rohožku o rozměrech 35 x 60cm, případně na mřížovanou ve vícero provedeních. Produkty nejsou obarvené, mají tak přírodní barvu použitého materiálu. A díky tomu i delší dobu vydrží.

Aby vám bylo sucho

Moderní oblečení často vsází na syntetické materiály. Tím nejpohodlnějším je ale stejně přírodní bavlna. Proč tedy nevsadit na její pevnost a poddajnost i při věšení prádla? Bavlněné šňůry na prádlo vám poskytnou všechno, co budete potřebovat. Díky vysoké odolnosti udrží i větší množství vypraného oblečení, poddajnost zase zajistí rovnoměrnou distribuci váhy po celé šířce vlákna. Díky tomu dlouho vydrží sloužit bez jakýchkoliv problémů nebo byť jen drobných poškození.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close