Byty u parku na Žižkově budou k nastěhování už v roce 2022

Bydlet v moderní novostavbě v záplavě zeleně, k tomu přímo v srdci Žižkova? Je to možné, a dokonce už v průběhu příštího roku, kdy je naplánována u rezidenčního projektu Byty u parku kolaudace. Prodej již probíhá a z celkového počtu 272 bytových jednotek jsou na výběr ještě menší, malometrážní byty, i ty větší, prostornější a vhodnější pro rodiny s dětmi.

Výstavba v oblasti horního Žižkova

Rezidenční projekt Byty u parku navazuje na předešlé etapy výstavby společností Metrostav Development v oblasti horního Žižkova, kterému se přezdívá Vackov. Jedná se o ulice Malešická, Rixdorfská, Na Vackově nebo Olgy Havlové. V té nynější je jedenáct bytových domů usazeno přímo k parku Židovské pece, který nabízí výhody v podobě zeleně i volnočasových a sportovních aktivit. Místní park, stejně jako ostatní parky v blízkosti bytů v Praze na Žižkově, jsou vybaveny sportovními prvky i dětskými hřišti se skluzavkami nebo prolézačkami.

Byty pro jednotlivce i rodiny

Svůj vysněný byt si v katalogu Byty u parku vyberou jednotlivci, senioři i rodiny s dětmi. Byty Praha 3 totiž zahrnují malometrážní jednotky od 1+kk po prostorné 4+kk, které jsou ve standardním provedení nebo v mezonetové úpravě. Tyto byty jsou vhodné pro všechny, kdo si chtějí zřídit domácí pracovnu oddělením jedné místnosti od zbytku schodištěm. Ke všem bytům přináleží balkon, terasa, lodžie nebo velkorysá předzahrádka. Samozřejmostí je sklepní kóje v podzemních podlažích určená pro uskladnění sportovního vybavení nebo méně potřebných věcí. V podzemí se nacházejí také garážová stání k zakoupení.

Žižkov je pulzující a živou čtvrtí

Dávno jsou pryč doby, kdy se lidé Žižkovu vyhýbali, a naopak se v něm skrývaly různé podvratné živly, které měl v hledáčku ve zfilmovaném pojetí policejní rada Vacátko. Dnešní Žižkov je centrem kultury a je pověstný svými divadelními nebo hudebními scénami, kde se konají každodenně zajímavé koncerty a představení. Neméně slavné jsou místní restaurace, hospody a bary, kde to žije každý večer, kdy si jdou místní posedět s přáteli a užít si příjemné zábavy.

Previous post Kalibry šetří čas i peníze. Kde je koupit?
Next post Účty za škody stoupají. Kryjete se vhodným pojištěním?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *