Drátový rozhlas neporazily ani sociální sítě

Možná se mnozí domnívají, že drátový rozhlas v obcích je pouze přežitkem, který z obcí postupně zmizí a nahradí jej moderní komunikační kanály. Nebude to tak. Obecní rozhlas se v obcích neudržuje pouze kvůli nejstarší generaci. Patří ke koloritu obcí, je praktický, a též dobrou alternativou v případně, kdy moderní komunikační prostředky selžou.

Hlášení místního rozhlasu…

Drátový rozhlas z obcí nemizí. Naopak. Starý se nahrazuje novým, případně se rekonstruuje. Někdy se nahrazuje bezdrátovým řešením, to však nejde použít všude. Případně je přechod na toto řešení zbytečný. Na drátový rozhlas se specializuje společnost EL-MIK. Na webových stránkách společnosti https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/ najdete podrobnosti, co lze od moderního drátového rozhlasu čekat. Firma je schopna drátový rozhlas navrhnout, dodat, instalovat, opravit i třeba rozšířit. Zajišťuje též servis a pravidelnou údržbu drátových rozhlasů ve městech a obcích po celé České republice. Výhodou drátového rozhlasu je, že je levným a na údržbu nenáročným řešením, které díky tlakovým reproduktorům dokáže velice kvalitně ozvučit celou obec nebo městskou část.

Ozvučení i na dalších místech

Nejen obce ocení ozvučení. Běžně se drátový rozhlas (https://elmik.cz/produkty/dratovy-rozhlas/) montuje do nemocnic, předškolních a školních zařízení, na sportoviště, do obřadních síní, na hřbitovy, do kulturních domů či na nádraží, bývá součástí podnikových a výrobních hal. Drátový rozhlas lze kombinovat s dalšími zařízeními, jako jsou jednotná časomíra, kamerový systém či třeba telefonní ústředna.

EL-MIK: od projektu až po servis

Společnost EL-MIK se montáží a servisem drátových rozhlasů zabývá již od roku 1994. Zaměřuje se též na kompletní ozvučení a montáž rozhlasových ústředen a zesilovačů. Jde zejména o zařízení značek TESLA, TESON a TESA AUDIO Vráble. Firma rovněž pomáhá městům, obcím a mikroregionům získat dotace na budování varovných a výstražných systémů i třeba na výstavbu lokálních výstražných systémů (měření hladiny, měření srážek).

Previous post Kdy je třeba instalace hromosvodu?
Next post S dětmi ven i na podzim!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *