Jak prodat auto za hotové? Zkuste stejnojmennou službu

Získat za starší automobil peníze hotově se hodí. Neřešíte, jestli nejdříve předat automobil a pak čekat na peníze, či naopak, s čím může zas mít problém kupují. Navíc, pokud automobil prodáváme z finančních důvodů, často jsou pro nás peníze vyplaceny na ruku přesně tím řešením, které potřebujeme. Jak je získat?

V autobazaru nepochodíte

Pravděpodobně vám žádný seriózní autobazar nebude chtít peníze vyplatit na ruku. A nejen to. Často nepochodíte ani s prodejem svého vozidla. Autobazary si vozí automobily spíše ze zahraničí, o místní ojetiny zájem příliš nemají. Bouraná či nepojízdná auta jsou naprosto mimo jejich zájem. Rozhodně nečekejte, že takové v autobazaru prodáte.

Svépomocí přes internet – tohle je na dlouho a často s problémy

Potřebujete peníze rychle? Svépomocí přes různé inzertní portály prodej rychlým nikdy nebude. Chce to dovolenou na měsíc a čekat, jestli zájemci dorazí či nedorazí, i na to, jak budou seriózní. Peníze z ručky do ručky sice v úvahu přicházejí, ale… Kupec běžně dorazí s o pár tisíci korunami méně, s tím, že si cenu nakonec rozmyslel a více nedá. Pošlete jej pryč? Nebo se připravíte o tisíce? Problémem je i skutečnost, že po prodeji držíte na automobil dál záruku. A věřte, že se kupující ozývají s dodatečnou žádosti o slevu naprosto pravidelně. Vy peníze už dávno nemáte a nový finanční průšvih je na obzoru.

Zkuste službu Zahotove.cz

Potřebujete peníze ihned? Už včera bylo pozdě, ale do zítřka ještě nějak vydržíte? Prodejte své auto se službou Za hotove. Dnes se u služby informujte za kolik a už zítra mohou být její zástupci u vás doma. S jednoduchou smlouvou, kterou nebudete mít problém podepsat, s pomocnou rukou pro převod vozidla, samozřejmě s balíčkem peněz. Nedržíte žádnou záruku do budoucna a prodáte cokoliv. Firma se totiž specializuje na likvidace vozidel od soukromníků i od firem, zánovních, ojetých, bouraných i nepojízdných. Osobních, dodávek, nákladních i stavebních strojů.

Previous post Opravdu dobrou kávu seženete jedině v pražírně
Next post Jaký je význam drátových rozhlasů v obcích? Jejich užitečnost mnohé překvapí

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *