Kurzové sázení – hazard nebo příležitost pasivního výdělku?

Pokud vám vaše tipy při kurzovém sázení příliš nevycházejí a vy spíše prohráváte než vyhráváte, měli byste zbystřit. Existuje totiž poměrně jednoduchý způsob, jak ze sázení udělat pravidelný pasivní přivýdělek.

Proč na sázení prodělávám, přestože mé tipy vesměs vyjdou?

Důvod je velice jednoduchý. Sázková kancelář, která stanovuje kurzy, je vždycky nastaví tak, aby byly výhodné pouze pro ni, nikoli pro sázejícího. Kurzy na favority jsou tak nízké, že i v případě pravidelných výher vyděláte tak málo peněz, že i jediná sázka, která dopadne oproti očekávání, vymaže váš zisk. Až osmdesát procent sázkařů je přesně z tohoto důvodu dlouhodobě v mínusu, přestože zdánlivě pořád vyhrávají.

Jak otočit výhodu sázkové kanceláře ve svůj prospěch?

Pokud některý zápas dopadne proti očekávání sázkové kanceláře, znamená to, že se bookmaker spletl. Tajemstvím úspěšného sázení je nalézt právě takové zápasy, které bookmaker špatně odhadl. Ve výhodě tak budete vy. Budete mít na své straně nejen pravděpodobnost výhry, ale také vysoký kurz.

Jak ale takové zápasy najít?

Abyste to dokázali, měli byste mít stejné nebo lepší informace než bookmaker – jedině tak můžete odhadnout zápas přesněji. Shánění informací a jejich analýza je ovšem velmi časově náročná – pro většinu sázkařů je tak mnohem výhodnější, využít služeb kvalitního sázkového poradce, který tuto práci udělá za ně a poskytne jim hotové tipy, které můžou rovnou vsadit v sázkový ch kancelářích, jako je TipsportFortuna nebo kterékoli jiné. Zbavíte se tak spousty práce navíc a budete se moci naplno věnovat tomu, co je na kurzovém sázení nejlepší – sledování samotného zápasu. Pocitu, kdy váš tým vstřelí rozhodující branku a vy víte, že to znamená cinkot peněz hrnoucích se na váš účet, se nic nevyrovná.

Previous post Jak ušetřit při nákupu investičního zlata?
Next post Od korunkového vrtáku až po kvalitní autokosmetiku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *