Peníze za bourané auto do dvou dnů? Víme, jak na to

Bouračka zpravidla znamená jen starosti a náklady. Pokud jste z ní však vyvázli zdraví, pár pomačkaných plechů je to nejmenší, o co byste měli mít starost. Obzvlášť v případě, kdy za váš vrak dostanete dobře zaplaceno.

Pro firmy i jednotlivce

Stát se to může každému. Chvilka nepozornosti, nebo prostě jen smůla. Poškozený automobil se pak často vůbec nevyplatí dávat do pořádku. Servis bouraného auta je totiž příliš nákladný, obzvlášť pokud jsou poškození příliš výrazná. https://zahotove.cz/likvidace-vozidel/ je tím pádem nejlepším řešením. Proč za ni ale platit, když můžete dostat zaplaceno vy? Služba Zahotove.cz nabízí odkup a odvoz osobních automobilů bez dalších poplatků. Zájem přitom mají i o firemní a užitkové vozy různých typů a značek, nepojízdné vraky, stavební stroje, a to i při větším množství naráz.

Jestliže se chcete tohoto břemene zbavit a zároveň si přivydělat, stačí zavolat na telefonní číslo +420 608 321 345, případně vyplnit formulář na webu Zahotove.cz. Do něj stačí napsat veškeré podrobnosti včetně kontaktu na vás, přičemž můžete přiložit i fotografii vašeho vozu. A pak už to půjde jako po másle.

Peníze ve třech krocích

Nejdřív se s vámi spojí lidé z této společnosti, aby s vámi probrali další podrobnosti a sdělili vám předběžnou cenovou kalkulaci. Když s ní budete spokojení, přijedou přímo k vám, kde si vrak prohlédnou na místě, a stanoví přesnou cenu na základě poptávky po náhradních dílech a jejich originality. Během několika málo minut připraví i kupní smlouvu, po jejímž podpisu dostanete peníze na ruku. A dál se o nic nemusíte starat.

O ekologickou likvidaci vozidla a předání jeho protokolu se s vaším souhlasem sami postarají. Za samotný odvoz pak nebudete muset nic platit. Vy tak ušetříte čas a získáte peníze navíc, které můžete použít třeba na koupi nového vozidla. Pokud tedy chcete uvolnit místo na vašem pozemku a ještě si přivydělat, stačí se ozvat na čísle +420 608 321 345, případně skrz formulář na stránkách Zahotove.cz.

Previous post Řídíte Zetor? Pečlivě se o něj starejte s pomocí originálních dílů
Next post Biokosmetika je ekologická