Řídíte Zetor? Pečlivě se o něj starejte s pomocí originálních dílů

Populární značka Zetor je tu s námi již od roku 1946. Daná společnost se už po několik generací stará o neustálé inovace na poli velkých strojů a poskytuje neoddiskutovatelnou kvalitu pro všechny profesionály. Ani to nejlepší zařízení nefunguje příliš dlouho, pokud se mu adekvátně nevěnujete. Na co si dát pozor, pokud se dennodenně proháníte v traktoru?

Péče je základ

Velkou kapitolou jsou náhradní díly. To neplatí jen pro traktory, ale obecně pro všechna vozidla na našich silnicích i polích. Mnoho majitelů těchto strojů se snaží zbytečně ušetřit buď koupí použitých kusů z vrakovišť, nebo neoriginálními součástkami. Úspora několika stovek korun vás může ve výsledku vyjít na statisíce. Uplatníte záruku u položky z druhé ruky? Asi těžko.

Originální součástky přitom nejsou nic drahého, abyste si během jejich koupě trhali vlasy. Podívejte se třeba na zadní světla na Zetor, startér, filtry, pracovní světla Zetor nebo jakoukoliv další položku v e-shopu pod vloženými odkazy. Za velmi příznivé ceny dostanete spolehlivé díly, které se jen tak nezničí.

Od A až po Z

LED pracovní světlazadní skupinová svítilna a další maličkosti nejsou ani zdaleka jedinými možnostmi ve zmíněném online obchodu. Ať už váš milovaný Zetor trápí jakýkoliv problém, během chvíle a několika málo kliknutí najdete ověřené řešení. K tomu připočtěte rychlou dopravu až k vašim dveřím a máte vyhráno. Podobně snadné to budou mít i majitelé Tatry, Liazu, Avie, Karosy, Desty a Pragy V3S.

Pokud si nebudete vědět s něčím rady, stačí použít uvedené telefonní číslo, spojit se s profesionální zákaznickou linkou a nechat si zdarma poradit. V případě zájmu můžete odeslat současné díly k repasování. Díky tomu získáte vyčištěnou a plně zkontrolovanou součástku.

Previous post Ve výrobě se používají různé druhy kalibrů a dalších nástrojů
Next post Peníze za bourané auto do dvou dnů? Víme, jak na to