Máte sexuální představy? Nejsou nebezpečné

Sex jako zábava! Proč ne a dokonce se někde píše, že je to jediná lidská aktivita, kde vycházejí na povrch všechny naše skryté a originální vášně. To, že se při sexu rozdivočíte a nechováte standardně, ještě neznamená, že jste divná nebo uchylák. Pokud vás vaše milostné hrátky baví a jste oba dva moc spokojeni, tato sexuální fantazie nikomu neuškodí, máte právo si dělat, co chcete. A že by vás za to někdo odsoudil? Ani vaše máma a kamarádi nemusí vědět, co děláte a po čem toužíte. To je pouze věc vás dvou.

Je v pořádku, když si náruživě představujete, jak se váš partner miluje s jinou?

Je naprostou samozřejmostí, že si někteří partneři při sexu se svou drahou polovičkou představují partnera někoho jiného. Představy samy o sobě nejsou nebezpečné, nemá tedy cenu řešit, kde se ve vás berou. Možná vás vzrušuje právě situace, kterou byste v reálném životě rázně odmítli. Může vás vzrušovat představa, že skočíte z okna, ale skočili byste opravdu? Sexuální fantazie představují jen svobodné hry vaší mysli.

Jste mladinká a vzrušují vás starší zadaní muži?

Nic na tom neobvyklého není. Mladé slečny přirozeně tuší, že od zkušeného a staršího muže mohou očekávat mnohem více sexuálních zážitků, než od ostýchavého panice. Čím jsme starší a vyspělejší, očekáváme více i od svých partnerů. Nemusíte se ani obávat, že si tímto hledáte náhradu za tátu, ale toužíte po partnerovi, který vám z pozice autority potvrdí, že je v pořádku mít právě takový sex.

Napadlo vás někdy na párty skočit na stůl a zatančit jako ta nejlepší striptérka?

Nahota nás baví, a pokud máme krásné tělo – touha ukázat se v Evině rouše je naprosto přirozená. Některé ženy dokonce běžně vykonávají domácí práce nahé, nahé se koukají na televizi, nahé si myjí zuby apod. Proč to dělají? Dobře ví, že to muži mají rádi. Touží na sebe upoutat pozornost svého partnera. Někdy jde pouze o nevinnou předehru.

Previous post Vlastnosti zelených potravin
Next post Solná fajfka – blahodárné mikroklima

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *