Proč používat kryty pro AirPods?

Existuje mnoho dobrých důvodů, proč si pořídit kryty pro AirPods. Ochrání vaše sluchátka, promění je v originální módní doplněk a také vám pomohou je neztratit. AirPods nejsou zrovna nejlevnější záležitostí, takže byste je měli chránit.

Sluchátka AirPods si s sebou typicky nosíte i s krabičkou, ve které je dobíjíte. Tato krabička se ovšem snadno poškrábe, ušpiní apod. Pořiďte si na ni obal!

Chrání krabičku před poškrábáním

AirPods vám dorazí domů v krásném bílém a lesklém pouzdře. Takhle dechberoucí však dlouho nezůstane. AirPods hodíte do kabelky či batohu, případně ho dáte do stejné kapsy jako klíče a první škrábance jsou na světě. Obaly pro AirPods vás před tímto ochrání, ale samozřejmě pouze v případě, pokud dobře sedí. Pořídíte-li si obal, který těsně nepřiléhá, hrozí, že se pod něj dostanou malé částečky prachu či písku a krabičku poškrábou.

Minimalizují riziko pádu

AirPods se mohou poškodit, i když vám spadnou v krabičce! Pořiďte si proto měkké pouzdro (třeba kožené či ze silikonu), které absorbuje náraz v případě, že krabičku upustíte.

Ochrání sluchátka před vodou

Některá pouzdra na AirPods jsou dokonce voděodolná, takže pak nevadí, když se vám v batohu rozlije pití, nebo sluchátka necháte položená někde venku a začne pršet. To se rozhodně hodí.

Umožní vám sluchátka si přizpůsobit

Čistě bílá minimalistická krabička je sice pěkná, avšak má ji každý. Toužíte po něčem originálnějším? Pak potřebujete hezké pouzdro. Je jen na vás, zda si vyberete nějaké vtipné, elegantní, nebo třeba outdoorové, abyste dali najevo, jak moc milujete outdoorové aktivity.

Snížíte šanci ztráty sluchátek

Spousta obalů na AirPods má karabinu, pomocí níž je snadno připevníte na klíče, opasek či poutko v batohu. Díky tomu vám z batohu nikdy nevypadnou.

A ještě jedna poznámka na závěr. Designem můžete svá sluchátka sladit s telefonem, není problém vybrat si pouzdro ve stejné barvě.

Previous post České strojírenské produkty mají ve světě skvělou pověst. Za jejich úspěchem stojí i vysoce kvalitní hliník a nerezová ocel
Next post I ženy mohou mít kuličky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *