I ženy mohou mít kuličky

Stále více českých žen objevuje kouzlo erotických hraček, se kterými se mohou stimulovat samy, případně to nechat na partnerovi. Obecně se dá říci, že tento druh pomůcek sexuálnímu životu prospívá. Někdy dokonce může vhodné nádobíčko zachránit i vztah.

Valná část erotického vybavení slouží pouze k uspokojování sexuálních tužeb, ale kupříkladu takové venušiny kuličky mohou skvěle fungovat i jako cvičební pomůcka.

Odkud jsou a jak fungují?

Stejně jako spoustu jiných věcí, tak i venušiny kuličky nejspíše vynalezli Číňani, a sice před více než 1500 lety. Tehdy se však samozřejmě nevyráběly z moderních materiálů typu silikon či plast, ale ze dřeva, slonoviny či dokonce menších kamenů.

Obvykle se jedná o dvojici dutých kuliček, které v sobě mají další, o něco menší kuličky. Ty pak způsobují vrnění a vibrace, které dokáží sladce stimulovat nervová zakončení v pochvě, respektive v konečníku.

Samozřejmě, že existuje mnoho různých modelů, které se od sebe mohou odlišovat třeba vroubkováním, velikostí či počtem. V obchodech je běžně k dostání třeba i jedna venušina kulička.

Posilují pánevní dno

Dnes již každá poučená žena ví, že venušiny kuličky nemusí sloužit pouze k ukojení. Standardně se používají i pro zpevnění pánevního dna. Dokonce je jejich nošení doporučováno i celou řadou známých sexuologů a gynekologů.

Posilování svalů pánevního dna je velice důležité hlavně po porodu, když může být tato část těla ochablá a nefungovat jako vhodná opora pro močový měchýř. V takových případech pak někdy může docházet k nekontrolovanému úniku moči, čemuž lze zamezit právě správně prováděnými cviky.

Venušiny kuličky, stejně tak jako i jiné pomůcky erotického charakteru, je možné si koupit třeba v sexshopu Sexio.cz. Pro většinu žen je to tak daleko komfortnější. Návštěva kamenného obchodu totiž může u mnohých z nich vyvolávat až zbytečně velký ostych. Je určitě lepší koupit kuličky v nejdiskrétnějším eshopu v ČR, než je nemít vůbec.

Previous post Proč používat kryty pro AirPods?
Next post Krásná jako mořská panna: základy letní péče o pleť

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *