Testy imunity

Září bylo teplotně velmi milé a vůči nám lidem i virově relativně milosrdné. Pokud jste při toulkách krajinou zrovna nespadli do potoka nebo navečer nezapomněli mikinu, zimomřivost pravděpodobně ještě nenastala. První celý podzimní měsíc říjen ale už s sebou kromě nezaměnitelných barev listnatých porostů, houbařské sezóny a melancholických nálad nese i mnohem zátěžovější počasí a může se stát testem naší imunity. 

Je to zkouška, jak jsme se v létě a jeho babího dojezdu dokázali nabít sluncem, teplem, vitamíny a krásnými zážitky tak, abychom teď obstáli před všudypřítomnou zkušební komisí sestavenou ze zástupců virových onemocnění a bakteriálních infekcí. Zkoušející se zaměřují zejména na kvalitu imunitního systému, a to v souvislosti se zdravou psychikou.

Pokud se necítíte před těmito testy dobře připraveni a tušíte, že v některých fyzických či psychických oborech tělo nebo duše neobstojí ani za 3, vezměte si raději předem enzymoterapeutický podpůrný „tahák“. Jmenuje se lék Wobenzym, nemusí vám ho ani nikdo psát, neb se a dá za úplatu pořídit v lékárně. 

Enzymy v něm obsažené pomohou vaší imunitě mj. prostřednictvím lymfatického oběhu nastartovat vlastní obranné procesy ihned v okamžiku ohrožení a odstraní tak prodlevu ne tak připraveného nebo oslabeného organismu, ve kterém by se viry nebo bakterie mohly prosadit. 

Jestli jste už u testů propadli, nasaďte enzymy hned s léčbou, ať nemusíte skládat další reparáty. Wobenzym pomůže tělu vypořádat se s nemocí rychleji, se slabšími projevy a do úplného vyléčení. Více na www.wobenzym.cz.

Previous post Informace k vyvěšování státní vlajky při státním smutku
Next post Do milionu bez papírování. Paušální daň usnadní živnostníkům život

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *