Dentální radovánky

Někdo se zimních radovánek děsí, někdo pohyb na různě nestabilních podložkách a pomůckách na sněhu a ledu naopak zbožňuje.

Sousloví ´dentální radovánky´ ale vnímá ironicky téměř asi každý, ať už v touze po zářném americkém úsměvu svého zubaře ctí a uznává jakkoli. Aniž bychom se dentistů chtěli jakkoli dotknout, na hitparádě obav z lékařů se umisťují pravidelně v TOP 10.

Předmět jejich péče totiž zahrnuje nejen zdraví a funkčnost, ale i krásu, schopnost komunikovat a dobrý pocit. Toho druhého se nám obvykle po odchodu ze zubní ordinace nedostává, i když svou asymetrickou vizáž i artikulační omezenost vnímá obvykle daleko hrůzněji sám pacient než jeho okolí.

Ať už máte svůj úsměv opuchle strnulý bolestí nebo díky umrtvující injekci po zákroku vězte, že otok a bolestivost měkkých tkání vám spolehlivě pomůže řešit velmi šetrný lék Wobenzym na přirozené bázi, který v souladu s doporučením lékařů nasadíte po zákroku s prvním jídlem.

Přesně vybraný obsah enzymů v léku Wobenzym, obdobných jako jsou enzymy užívané našim vlastním organismem, zaručí nejen méně utrpení a lepší dojem navenek, ale i rychlejší a kvalitnější hojení. Poraněné, oteklé či infikované sliznice jsou díky takto přirozeně zaktivovaným imunitním procesům hojně zásobovány protilátkami a nepříjemný otok a bolest odezní dříve, než bychom si troufli doufat. Více na www.wobenzym.cz.

 

Previous post Výhody sprchových koutů
Next post Letní olympijské hry bude japonské Tokio hostit až za dva roky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *