Prodlužování vlasů – revoluční NANO technologie

Co by některé ženy daly za možnost si před sametovou revolucí nechat prodloužit vlasy. Řídké vlasy trápí mnohé lidi a metod, jak dosáhnout bohaté hřívy je více než dost – keratin, pryskyřičné spoje, našívání, kovové spojky a jiné. Přestože je o tuto službu mimořádný zájem, je třeba rozumně uvážit, zda nám hustá hříva skutečně stojí za možné riziko přijít i o to málo, co nám nadělila příroda.

Prodlužování vlasů si oblíbili i celebrity

“Falešné vlasy” krášlí manželku fotbalového mága Victorii Beckham, herečku Keiry Knightley, čokoládovou krásku se zlatem v hrdle Beyoncé i českou topmodelku Simonu Krainovou, které tato revoluční metoda údajně zachránila kariéru. Růst vlasů se zatím vědcům nepodařilo tak urychlit, jak bychom si přáli, a proto čas od času navštívíme kadeřníka, který na počkání splní náš sen – odcházíme s nádhernou hřívou. Prodlužit vlasy si můžete nechat v každém věku, zde není žádné omezení. Jediným kritériem je, aby délka vlasů dosahovala alespoň 10 centimetrů, a pak se vlasy dají prodloužit až o 70 centimetrů.

Prodlužování vlasů bez viditelných spojů

Revoluční NANO technologie, nabízí řešení, jak bez viditelných a hmatatelných spojů získat bohaté vlasy. Hairdreams NANO technologie využívá vysoce kvalitní pravé ručně tříděné prameny vlasů. Výhody NANO technologie:

  • Rychlá aplikace (5 spojů současně)
  • Ploché, minimálně a takříkajíc neviditelné spoje
  • Spoje nejsou cítit ani na dotek
  • Prodloužené vlasy přirozeně splynou s vlastními vlasy
  • Nejšetrnější a nejbezpečnější metoda prodlužování vlasů v současnosti

Nevýhody – prodlužování vlasů

Všechny metody prodlužování vlasů představují určitý zásah do struktury vlasů formou použití chemické látky na uchycení pramenů. Při prodloužení a zahuštění vlasů počítejte i se zvýšenou zátěží na vlastní vlasy a jejich kořínky. Další nevýhody – komplikovaná péče a vysoká cena. Až 25 000 Kč můžete za tuto službu zaplatit. Prvním krokem ke skutečně kvalitně napojeným vlasům je vstup do dveří správného kadeřnického salónu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Close