Celulitida jak na ni?

Existují různé možnosti a terapie, které mohou celulitidu výrazně omezit a zlepšit vzhled pokožky, ale bohužel – celulitidy se dokonale nezbavíme nikdy. Ale nezoufejte – vzhled vaší kůže je možné vylepšit natolik, že se v plavkách budete cítit mnohem lépe a minisukně budete nosit opravdu ráda.

Léčebné metody celulitidy, můžeme rozdělit na dva druhy. Fyzikální nebo mechanické – do této skupiny patří pneumatické masáže, masáže, které stimulují lymfatický oběh, tepelná terapie, ultrazvuková léčba, vysokofrekvenční terapie, magnetoterapie, radiální vlnová terapie, endermologie a elektrické stimulace.

Další druh léčby se skládá z léků, které působí na tukové tkáně. Zde můžeme využívat širokou nabídku anti-celulitních krémů a balzámů, kofeinových přípravků, přípravků s výtažky z bylin, zahřívací krémy, atd. Avšak výsledky dokazují, že tato léčba má pouze podpůrný efekt k mechanické léčebné metodě.

Nejlepší způsob jak omezit projevy celulitidy je kombinace několika účinných metod, např. lymfatické masáže, vyvážená strava a pravidelný pohyb. Dostatek ovoce, zeleniny a vlákniny udržuje náš organismus v kondici, odpadní látky odcházejí přirozenou cestou z těla (tomu napomáhá právě i lymfatická masáž) a sportovní aktivita podporuje nejen krevní oběh v pořádku, ale hlavně – tvaruje postavu a odbourává nevzhledné tukové polštáře. Tuto kombinaci lze podpořit a zefektivnit také nošením speciálně navrženého mikromasážního spodního prádla, které působí podpůrně, přispívá k lepší cirkulaci krve v podkoží a zvyšuje hladinu kyslíku v buňkách.

Previous post Síla ukrytá v kamenech
Next post Hypoteční banka se stala opět jedničkou na trhu hypoték

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *