Jaký si vybrat řemínek pro své Apple Watch?

Společnost Apple patří mezi ty nejoceňovanější a rovněž i nejcennější firmy na planetě. Jejich produkty nejsou sice levné, nicméně každý z nich je prémiovým zbožím, po kterém leckdo touží.

To je i případ Apple Watch. Tyto hodinky nejsou vhodné pouze k určování času, ale umí i mnoho jiných užitečných věcí. Mimo jiné však mohou fungovat docela dobře i jako módní doplněk. Stačí si jen vybrat vhodný řemínek.

Jsou kvalitní, leč nejsou levné

Apple Watch band, stejně jako všechny věci od firmy s jablkem ve štítu, není zrovna nejlevnější záležitostí. Samozřejmě, že jeden řemínek dostanete společně s hodinkami, nicméně ten vám stačit asi nebude. Abyste mohli používat tyto hodinky pro skutečně jakoukoliv příležitost, budete si muset pořídit řemínků mnohem více.

Nechcete-li příliš utrácet, nemusíte kupovat originální kousky, ale zkusit náhražky, jež jsou minimálně z cenové hlediska mnohem zajímavější. Často však nebývají příliš kvalitní. Škrtí, rozplétají se a celkově nemusí příliš dlouho fungovat. I proto je přeci jen lepší sáhnout hlouběji do kapsy a pořídit si originální pásky na Apple Watch.

Pro každou příležitost

Za naprostý základ se považují řemínky na Apple Watch v silikonovém provedení. Jedná se o kvalitní záležitost, i když díky použitému materiálu se vám mohou potit ruce. V takovém případě se doporučuje sáhnout po řemínku obdařeném otvory.

Pro sportovce však silikon moc není. Pokud pravidelně běháte nebo třeba jezdíte na kole a hlídáte si přitom tep, bez Apple hodinek se neobjedete. Pro takové příležitosti si ale pořiďte řemínek z tkaného nylonu. Ten nejenže dokáže sát pot, ale zároveň je prodyšný.

Článkové řemínky, na rozdíl od obou výše zmiňovaných modelů, jsou takřka totožné s řemínky klasických hodinek. Tudíž se vyznačují hlavně elegantním vizuálním provedením, díky čemuž se nemusíte bát vzít si takovýto řemínek třeba na pracovní schůzku.

Previous post 3 hlavní důvody, proč při stěhování bytu v Praze využít specialisty
Next post Darujte svým blízkým investiční zlato

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *