Tapety na mobil

Líbí se vám nějaký obrázek na počítači? Chcete dostat tapetu volně ke stažení na internetu do svého mobilu? Máte iPhone a nevíte, jak u něho změnit tapetu? V tom případě jste se probojovali na to správné místo.

Správné parametry tapet

Tapety na mobil jsou většinou na všechny mobilní telefony, smartphony a multifunkční přístroje (Nokia, Sony Ericsson, Samsung, Motorola, LG, Toshiba, HTC, Apple iPhone, Asus, E-Ten, Emgeton, Evolve, Mivvy, Neonode a další). Předem si ale zjistěte, jestli jsou ve správném formátu přímo pro váš telefon, ať poté nejste zklamaní, že vám tapeta na mobilu nefunguje.

Rozlišení tapety

Tapety jsou většinou k dostání v několika rozlišeních. Proto si nejprve musíte zjistit rozlišení displeje vašeho mobilního telefonu. Nevyhovující rozlišení si ještě můžete upravit (oříznout a zmenšit) ve svém počítači.

Stáhnutí tapety

Tapetu na internetu musíte nejprve stáhnout do svého počítače. Klikněte na požadované rozlišení u tapety a potvrďte její stahování. Když se vám tapeta otevře v novém okně, tak na ni klikněte pravým tlačítkem a zvolte „Uložit obrázek jako…“. Pomocí USB, nebo bluetooth přesuňte tapetu z vašeho počítače do mobilu. V nastavení mobilu musíte určit, aby se tento obrázek zobrazoval jako plocha mobilu.

Tapeta na iPhone

Dostat tapetu do iPhone je ještě o něco složitější. Ke změně tapety na ploše můžete použít již přednastavené témata, které změní vzhled celého iPhone. Proto můžete velice jednoduchým způsobem dopřát telefonu nové grafické téma. Když změníte téma, tak samozřejmě měníte i tapetu na ploše.

Změna tématu na iPhone

Změnu tématu na iPhone provedete pomocí aplikace Customize, nebo SummerBoard. V aplikace SummerBoard probíhá instalace nových témat výhradně prostřednictvím Installeru. Další volná témata naleznete také na iSkySoft.com.

Previous post Co jsou to zelené potraviny
Next post Jste neustále unavení? Bojujte proti tomu! Jde to!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *