Stačí vám jen levný mobil?

Jaký máte mobilní telefon? Vyžadujete poslední novinku na trhu, nebo vám stačí takový mobil, se kterým jde psát a volat

Mobilní telefony

Technologie mobilních telefonů jde stále kupředu a přístroje dnes můžete pořídit v různých cenových relacích. Záleží jen na vás, co od svého mobilního telefonu očekáváte.
Na jedné straně tu jsou chytré telefony, tzv. smartphony, které mají rozšířené funkce a jsou multimediální. To znamená, že si s nimi přehrajete oblíbenou muziku, získáte fotografii atd. Tyto mobily jsou těžší, větší a mají jiný software než klasické mobilní telefony. Nepotřebujete takto vybavený telefon? Naopak sháníte co nejjednodušší a nejlevnější? Jsou tu mobilní telefony low-end.

Mobilní telefony low-end

Pokud nevyužíváte četné multimediální a další funkce, které mají dnešní mobilní telefony, nemá cenu, abyste platili zbytečně za přístroje, které je nabízejí. Patříte-li mezi jedince, které berou do ruky mobilní telefon jen v případě, že si chtějí zavolat nebo poslat SMS zprávu, bude vám stačit přístroj z nejnižší cenové kategorie, tzv. low-end. Tyto mobilní telefony jsou odolné a mají většinou velkou výdrž.

Jediné, co by vám na těchto mobilech mohlo vadit, je omezení displejů, které jsou malé a obzvlášť starší lidé, kteří si právě tyto mobily nejčastěji kupují, na ně nevidí. Malé displeje také ztěžují pohodlné čtení a psaní zpráv. U mnoha přístrojů low-end také není možné ukládat SMS zprávy. Nemají na to paměť.
Dnes už i u těchto mobilních telefonů najdete možnost fotografování. Ovšem nečekejte, že byste jí nějak zvlášť využili. Kvality fotografií je špatná.

A jak vnímáte mobilní telefon vy? Využíváte ho jen na psaní SMS zpráv a volání, nebo  je to pro vás i zdroj zábavy ve volném čase?

Previous post Kvalitní tlakový hrnec vám ušetří mnoho času
Next post Co je to 3D film

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *